Dominacja Bitcoinów Blisko Brutalnego Kryzysu, gdy rozpoczyna się nowy cykl Altcoinów.

Bitcoin od miesięcy utrzymuje dominację rynkową na poziomie ponad 60%. Z tego powodu, altcoiny nie były w stanie uderzyć w swoim kroku w postaci pełnego rajdu. Podczas gdy kilka monet odnotowało od czasu do czasu wysokie zyski, to jednak altcoiny nadal pozostają w tyle, a ich wyniki są najbardziej nienajlepsze.

Ale w ostatnich dniach, altcoiny sygnalizują początek nowego cyklu. Przyczyniła się do tego głównie słabnąca dominacja Bitcoinów. Z niestabilnością wciąż w dół, a wraz z nią, jego wolumen handlu, handlowcy coraz częściej spoglądają w stronę altcoinów. W szczytowym momencie, dominacja Bitcoin’a wynosiła około 70%. W momencie pisania tego, teraz trzyma się on 60%. Jest to głównie pozycja psychologiczna, która będzie motywować byki altcoinów do wejścia na altcoiny, jeśli zostaną złamane.

Idealnie byłoby, gdyby dominacja Bitcoin Trader spadła poniżej 50%, gdyby altseason był w pełnym rozkwicie. Poniżej tego, Bitcoin zacząłby osiągać słabsze wyniki niż altcoinowie. Jeśli nadal w przedziale od 6.300 dolarów do 6.800 dolarów, cena ta najprawdopodobniej nie ulegnie zmianie, ponieważ handlowcy, inwestorzy instytucjonalni i właściciele długoterminowi, którzy utrzymali popyt na tym etapie, utrzymując ceny powyżej 9 tysięcy dolarów, nadal będą się kumulować. Każdy dip w ciągu ostatnich kilku miesięcy został szybko kupiony, zapewniając, że ceny utrzymają się na poziomie powyżej 9 tys. dolarów i tak może być jeszcze przez wiele miesięcy.

Altcoins liderem w Altseason

Kilka monet jest już przed krzywą. Podczas gdy większość nadal czeka na pełną falę byków, inne już wybuchają i prowadzą wyścig. Jedną z nich, jak już informowaliśmy, jest ADA Cardano’s. ADA już od tygodni utrzymuje się w czołówce. Od czasu, gdy kilka tygodni temu jego wynik był wysoki o 0,1 dolara, altcoin zaczął rajdować aż do ponad 0,13 dolara. Jeszcze bardziej podniosła ona swój limit rynkowy, by wspiąć się na szóste miejsce w rankingu, co było znaczącym wzrostem z około 12 miejsca zaledwie kilka tygodni temu.

W momencie pisania tego dokumentu, jego 6% wzrost cen został przyćmiony przez LINK’a Chainlink’a, który wzrósł o 30% i 15% wzrost Tezos’a w ciągu ostatnich 24 godzin. Dla Chainlink’s LINK oznacza to nowy, wszechczasowy haj, podczas gdy dla Tezos przynosi nowy optymizm po kilku powolnych tygodniach, kiedy to altcoin wymknął się z pierwszej dziesiątki kryptocur walut.

Ethereum nie nagrywa dużego dziennego przyrostu, ale nadal wygląda na ustawiony na kluczowy test pod koniec tygodnia. Handlując za 242 dolary w czasie prasy, zbliża się do 250 dolarów testu, który może zobaczyć go do 270 dolarów lokalnego haju.

Monety te są ustawione jako jedne z największych zysków podczas nowego cyklu, jeśli Bitcoin nadal pozostaje w tyle i dominacja rozpada się poniżej krytycznych poziomów. Inni dołączą do tej fali w miarę wzrostu pewności.